Persam Grup olarak, Sizin için çözümler üretiyoruz. geliştiriyoruz.

YAZILIM'DAN BİLİŞİME, TASARIMDAN MEDYA'YA KADAR ARADIĞINIZ HER TECRÜBEYE PERSAMLA ULAŞIN.

MİSYON

PERSAM; İş hayatının kalifiye, nitelikli, tecrübeli personel ihtiyacını karşılamak. Çalışma hayatına girmek isteyen personelin tecrübe kazanmalarını, nitelikli olmalarını hızlandırmak. Kişisel ve kurumsal gelişim çalışmalarını hızlandırmak. Bilişim ve yazılım alanında milli çözümler üretmek “ istek varsa, çözümde vardır “ bakış açısı ile, İnsanı hayatın merkezinde görerek, yaşam kalitesini yükseltmek.

VİZYON

PERSAM; Yaşam döngüsünün merkezine “İnsan” ı alarak, geçmişte edinilen tecrübeleri gelecekteki yaşam döngüsüne, en iyi ve nitelikli insanları hazırlamayı hedefler.  Çalışma hayatının ihtiyaç duyduğu nitelikli, tecrübeli personel ve işverenlerin, kişisel, kurumsal, mesleki gelişim ve internet çağına uygun ihtiyaçlarını, etik değerler çatısı altında karşılamak, aynı zamanda Türkiye’nin bilişim ve yazılım alanında milli çözümler üreterek öncü bir firma olmak. “Persam bilişim ve yazılımdan sonra, artık dünya eskisi gibi kalmamalı.”

NEDEN BİZ ?

BİR ADIM ÖNDE OLMAK İSTİYORSAN PERSAM... Persam Grup bünyesinde hizmet verdiğimiz Yazılım - Bilişim ve Medya faaliyetleri ile her geçen gün referans listemizi daha da büyütüyoruz..

0
0
0

Biz Kimiz ?

PERSAM Bilişim Yazılım San. Tic. Ltd. Şti.

“DÜNYADA YETENEKSİZ İNSAN YOKTUR. SADECE İYİ EĞİTİLMEMİŞ VE İYİ YÖNLENDİRİLMEMİŞ İNSANLAR VARDIR.

Yaklaşık yirmi yıl önce bilişim sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamızın temelleri Sn. Mehmet Kızıl tarafından atılmıştır. Bu süreçte PosMarket adı altında yazılım, yazarkasa satışı ve servisi, donanım, sistem kurulumları alanında uzmanlaşmış ve uzman kadrolar yetiştirerek, bölgemizdeki iş dünyasının iş akışını hızlandırma ve firmalara özel çözümlerle güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Marketçim markalı hızlı satış barkotlu satış otomasyon programı geliştirerek yerli ve milli bir yazılım üretmeyi başarmış firmamız, edindiği tecrübeleri ülkemizin ihtiyaçları karşılamak adına nitelikli İnsan kaynağı üretmekte süreci hızlandırmayı amaçlayarak Persam bilişim yazılım san.tic.ltd.şti. yi 2019 yılında kurmuştur.

Porto Admin